KONZEA s.r.o. - úvodní stránka

Jste náš
host...
   
VYHLEDÁVÁNÍ  ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ
   
 
KONTAKT AKTUALITY KONZEA SERVIS
 
 Vlastimil Starý Při založení společnosti Konzea, spol. s r.o. v roce 1990 navazovala tato na rodinné tradice sahající až do šedesátých let minulého století. Do roku 1985 vedl pracovně sanační skupinu můj otec Vlastimil Starý a po jeho těžkém onemocnění jsem převzal firmu osobně.

Od roku 1965 jsme se podílely na rekonstrukcích řady významných památkových objektů jako je např. zvonkohra Loreta, Týnský chrám, Kischův dům, Podskalská celnice Výtoň, zámky Nelahozeves, Koloděje nad Lužnicí, Bechyně, zámek prezidenta ČR v Lánech, Nostický palác, Clam – Gallasův palác, Gavrianovský palác, Národní knihovna Klementinum, charita Krnov aj. Výčet další realizovaných akcí je uveden v souboru "Realizované akce".

V roce 1990 jsem společně s Ing. Miroslavem Koukalem CSc. založil firmu Konzea, spol. s r.o., kterou řídím sám do současné doby. Jako soudní znalec v oboru chemické konzervace dřevěných konstrukcí a ostatních lignocelulozových materiálů a mykologie ve stavebnictví spolupracuji s řadou významných českých firem (Metrostav a.s., Konstruktiva Konsit a.s., Skanska CZ a.s., aj.), výzkumných (např. Výzkumný a vývojový ústav dřevařský Praha, s.p. Výrobková a zkušební laboratoř Březnice) a odborných pracovišť, tuzemských i zahraničních (Dr. Wolman GmbH).

V průběhu dosavadní činnosti firmy Konzea, spol. s r.o. jsem založil specializovaná pracoviště v Ostravě, Pardubicích, Jindřichově Hradci, Valašském Meziříčí, Plzni, Brně a v Liberci, která se zabývala aplikovanou mykologií, včetně chemických sanací dřevěných konstrukcí. V současné době jsem činnost firmy stabilizoval do dvou základních celků, centrála Praha a pobočka v Liberci a do systému oblastních dealerů shora uvedených regionů.

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti s chemickou ochranou dřeva i ostatních stavebních materiálů a konstrukcí proti ohni a všem biologickým škůdcům.

Trvale spolupracujeme s odborníky zabývajícími se vývojem ekologicky přijatelných prostředků na ochranu dřeva a zdiva.

Firma Konzea, spol. s r.o. získala osvědčení o odborné způsobilosti k výkonu speciální ochranné dezinfekce, dezinsekce a deratizace podle § 58 odst. 2 zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících předpisů.
Zdeněk Starý
Zdeněk Starý
jednatel společnosti
 Zdeněk Starý
KONZEA, spol. s r.o. Podvinný Mlýn čp.669, 190 00 Praha 9 – Libeň