O nás

Jsme profesionálové s 40letou praxí v oblasti komplexní sanace dřevěných a zděných konstrukcí proti dřevokaznému hmyzu, dřevokazným houbám či plísním. Neslibujeme zázraky, zaručujeme výsledky.

Za společností KONZEA – znalecká a expertní kancelář s.r.o. stojí rodinná tradice táhnoucí se již od 60. let minulého století a dlouholeté zkušenosti, díky nimž vám poskytujeme služby s dlouhotrvajícím výsledkem. To jistě může potvrdit nespočet realizovaných významných památkových objektů, ale i dalších dřevěných a zděných staveb.

Firmu KONZEA založil v roce 1990 můj otec Zdeněk Starý, který dlouhá léta sbíral zkušenosti a rady od svého otce Vlastimila.
Ten pronikal do tajů chemického i mechanického ošetřování dřeva i zdiva již od roku 1965.

Nakonec jsem generační štafetu převzal já, Filip Starý, a již několik let pokračuji v této rodinné tradici. Ze starých a poškozených dřevěných či zděných konstrukcí vytvořím se svým týmem spolupracovníků, nové, zdravé a dlouhodobě chráněné objekty.

Provádíme odborné expertízy, navrhujeme nejvhodnější řešení, provádíme mechanickou
i chemickou sanaci, odstraňujeme dřevokazné škůdce, dezinfikujeme, prodlužujeme protipožární ochranu atd. Podívejte se na naše služby, kde se dozvíte více.

Filip Starý

jednatel

Zdeněk Starý

zakladatel

Vlastimil Starý

předchůdce

Certifikáty a osvědčení